/// Suszarnie o pracy porcjowej

/// o niskim poziomie hałasu oraz pyleniaSuszarnie o niskim poziomie hałasu oraz pylenia są urządzeniami pracującymi w podciśnieniu. Suszarnie tego typu ze względu na swoje rozwiązania w budowie są nowością na rynku krajowym


Gdy działasz na mniejszą skalę i cenisz sobie niski poziom hałasu oraz pylenia, a także niższe zużycie paliwa w porównaniu do suszarń konwencjonalnych, potrzebujesz nowoczesnego i sprawnego rozwiązania do suszenia ziarna, które poradzi sobie ze wszystkimi poziomami wilgotności. Suszenie ziarna o większej zawartości wilgoci, takiego jak, kukurydza, stanowią wyjątkowe wyzwanie dla suszarni. Z jednej strony potrzebujesz skutecznego rozwiązania, a z drugiej chcesz mieć możliwość wyboru momentu suszenia swojego ziarna. Z tego powodu opracowano suszarnie z w pełni ocieploną kolumna oraz konstrukcją redukującą hałas oraz pylenie podczas pracy. Elastyczna produkcja i dochodowa praca od pierwszego dnia – nawet dla bardzo wilgotnego ziarna.

Jak odbywa się suszenie partiami?
W suszarni z cyrkulującym wsadem ziarno, niezależnie od tego jak mokre, stale cyrkuluje w urządzeniu, dzięki czemu osusza się a przy tym poziom wilgotności jest wyrównany w całej masie ziarna. Po osiągnięciu zadanej wilgotności ziarno musi być schłodzone. System sterowania przechodzi automatycznie do fazy chłodzenia. Możesz suszyć ziarno, kiedy potrzebujesz, niezależnie od panującej pogody. Wszystko to bez suszenia wstępnego na polu lub ryzykowania utraty zbiorów, zapleśnienia lub utraty jakości w wyniku magazynowania na mokro w silosie, pojazdach transportowych itp. Dzięki łatwej w obsłudze stają się niezbędnym elementem małych i średnich gospodarstw. W pełni ocielone suszarnie podciśnieniowe o niskim poziomie hałasu oraz niskim poziomie pylenia.

Wydajności dla:

  • – pszenicy od 80 ton/24h do 300 ton/24h
  • – rzepaku od 60 ton/24h do 240 ton/24h
  • – kukurydzy od 20 ton/24h do 140 ton/24h

i Pełna oferta zawiera ponad 25 modeli suszarń
po otrzymaniu niezbędnych informacji dobieramy odpowiedni model

 


Masz pytania ? – skontaktuj się z nami.

Copyright 2012 Agrosec - Company.