/// podnośniki kubełkowe

Oferujemy urządzenia o wydajności 40-1200 t/h dla 0,76 t/m3 wyposażone w motoreduktory firmy NORD. Podnośniki te zaprojektowane są do utrzymania swojej wysokiej wydajności nawet, kiedy ziarno jest wyjątkowo mokre. Przestrzenny element wlotowy, odpowiednio uformowane miski oraz odpowiednia prędkość taśmy, utrzymują ruch ziarna we wszystkich warunkach. Płytki ulegające naturalnemu zużyciu umieszczone są na elementach wlotowych i wylotowych i mogą zostać łatwo wymienione, jeśli będzie to konieczne. Gładkie koła pasowe zapobiegają gromadzeniu się w nich ziarna i jednocześnie mieszaniu się różnych produktów zbożowych. Regulowane zgarniaki utrzymują koła, w czasie przenoszenia wilgotnego ziarna, w czystości.

Na rysunku poniżej przedstawione są wymiary gabarytowe podnośnika.Elewator przeznaczony jest do pionowego przenoszenia ziarna i materiałów granulowanych. Wyposażony jest w taśmociąg z kubełkami. Kubełki zainstalowane są w taki sposób, że tworzą grupy. Patrząc od góry, każda grupa sklada się z 2-6 kubełków bez dna i jednego najniższego kubełka z dnem. Podnośniki kubełkowe Antti doskonale sprawdziły się w praktyce. Jedynie najniższa z miseczek w grupie posiada dno, pozostałe posiadają budowę otwartą, dzięki czemu zapewniony jest niezmienny, ciągły przepływ ziarna wzdłuż rurociągu. Co więcej, miseczki bez dna opróżniają się całkowicie, nawet kiedy ziarno jest mokre.

podnosniki  kubelkowe

podnosniki  kubelkowe

Taśma, do której przykręcone są kubełki, wykonana jest jako trójwarstwowa – wzmacniana.Rury ramy elewatora wykonane są z profili prostokątnych z blachy stalowej ocynkowanej na gorąco. Konstrukcja ramy elewatora składa się z części górnej i podstawy, które również w większości wykonane są z materiału ocynkowanego na gorąco.Dane techniczne

Podnośniki kubełkowe wyposażone są w napęd bezpośredni, hamulec biegu wstecznego, elektroniczny system kontroli poślizgu – blokady pasa, co ogranicza serwisowanie do minimum i zabezpiecza urządzenie przed awarią.
Masz pytania ? – skontaktuj się z nami.

Copyright 2012 Agrosec - Company.