/// przenośniki łańcuchowe – redlery

przenośnik do ziarnaPrzenośniki łańcuchowe do ziarna – redlery

Oferujemy urządzenia o wydajności 40-800 t/h dla 0,76 t/m3 wyposażone w motoreduktory firmy NORD. Na rysunku obok przedstawione są wymiary gabarytowe przenośnika łańcuchowego typu KTI.przenośnik do ziarnaPrzenośniki łańcuchowe do ziarna są urządzeniami kategorii II 2D/0D i spełniają wymagania przeciwwybuchowe ATEX dla strefy wewnętrznej 21 i 22. Ich wydajność zawiera się w przedziale od 40 do 600 t/h dla 0,76 t/m3. Wykonane są z blach ocynkowanych o zwiększonej odporności na ścieranie. Siła zrywająca łańcucha przenośnika do 100 kN.
przenośnik do ziarna.

.

.

.

Górne prowadzenie łańcucha odbywa się na hermetycznych łożyskach kulkowych. Wyposażenie standardowe stanowi czujnik zapchania w stacji napędowej. Napęd stanowią silniki elektryczne z motoreduktorami zintegrowanymi NORD.
W celu wysypu ziarna w różnych miejscach, koryta przenośników do ziarna zostały wyposażone w zasuwy sterowane ręcznie, elektrycznie lub pneumatycznie, z czujnikami położenia zasuwy w postaci krańcówek. Aby uniknąć przenoszenia ziarna, wszystkie zasuwy wyposażone są w system szczotki opuszczanej automatycznie przy otwarciu zasuwy celem oczyszczania łańcucha. Dodatkowo łańcuch przenośników do ziarna, wyposażonych w zasuwy, posiada specjalne czerpaki czyszczące.

przenośnik łańcuchowy do ziarna

przenośnik łańcuchowy do ziarnaPrzenośniki łańcuchowe pracujące w koszach przyjęciowych: samochodowym i kolejowym, posiadają stożkowe osłony łańcucha oraz mechaniczną i elektroniczną kontrolę wydajności, pozwalającą na płynną regulację i dokładne dostosowanie wydajności przyjęcia ziarna do wydajności suszenia lub czyszczenia.

przenośnik łańcuchowy do ziarna
przenośnik łańcuchowy do ziarnaStacja napędowa przenośnikaStacja napinania przenośnikaŁańcuch przenośnika

przenośnik do ziarna


Redlery wznoszące.

przenośnik do ziarnaRedlery typu „gęsia szyja”.

przenośnik do ziarna
przenośnik do ziarnaZe względu na różnorodność modeli po otrzymaniu niezbędnych informacji dobieramy odpowiedni model.


Masz pytania ? – skontaktuj się z nami.

Copyright 2012 Agrosec - Company.